ACTIVITATS RECENTS

PRESENTADA LA XXXII EDICIÓ D'UN RENOVAT AUTORETRO.

PRESENTADA LA XXXII EDICIÓ D'UN RENOVAT AUTORETRO.

La fàbrica Moritz de Barcelona ha tornat a ser l'escenari de la presentació d'Auto Retro, que aquest any arriba a la trenta-dosena edició amb canvis importants, perquè l'empresa ERMEvents n'ha assumit la direcció. Els seus socis Fundadors, Pablo Elvira i Héctor Ribas, van explicar algunes de les novetats del saló,[...]
LA SECCIÓ PORSCHE TANCA LA TEMPORADA AL MARESME EN LA XX SORTIDA.

LA SECCIÓ PORSCHE TANCA LA TEMPORADA AL MARESME EN LA XX SORTIDA.

Com ja és habitual cada any en aquestes dates, la Secció Porsche del Clàssic va fer la sortida final de curs, una ruta que sol ser més curta que no pas les que fa habitualment i que en aquesta ocasió va ser el marc de la XX Sortida. El dia 14,[...]
No thumbnail available

LA PRÒXIMA REUNIÓ DEL PRIMER DIVENDRES DE MES, EL DIA 8 DE GENER.

Fem saber a tots els nostres socis que la reunió del primer divendres de mes, que aquest desembre s'esqueia de fer el dia 4, queda ajornada fins al gener per la coincidència amb les dates de celebració del saló Auto Retro, que tindrà lloc del 4 al 7 de desembre[...]
La castanyada de la Secció 4x4 Clàssics es fa gran a Ripoll.

La castanyada de la Secció 4x4 Clàssics es fa gran a Ripoll.

La feina constant d’Edu Cruz al capdavant de la Secció 4x4 Clàssics s’ha vist recmpensada amb l'important èxit de convocatòria i organització que ha tingut la castanyada a Ripoll, en què hi ha hagut un notable increment de la inscripció. Ni més ni menys que 33 vehicles tot terreny d’altres temps[...]
La castanyada a la Molina reuneix una trentena llarga de clàssics.

La castanyada a la Molina reuneix una trentena llarga de clàssics.

La Castanyada a la Molina s'ha convertit en una de les cites més esperades pels socis del Clàssic. Jaume Jubert, el nostre vicepresident, va convocar els participants al restaurant Sol i Cel de Cal Rosal, on, a part d'esmorzar, van rebre el llibre de ruta, que incloïa diverses visites molt[...]
 
 

Salidas

 
 

 

Ús de les cookies

Aquest lloc web fa ús de cookies perquè tingueu una millor experiència d’usuaris. Si continueu navegant, estareu donant el vostre consentiment per a l’acceptació de les anomenades cookies i l’acceptació de la nostra Política de cookies , cliqueu l'enllaç per a més informació.

Uso de cookies

Este sitio web utiliza cookies para que usted tenga la mejor experiencia de usuario. Si continúa navegando está dando su consentimiento para la aceptación de las mencionadas cookies y la aceptación de nuestra Política de cookies, pinche el enlace para mayor información.

ACEPTAR