1170x150 Coches clásicos

 

ACTIVITATS RECENTS

Entrades per a l'Auto Retro Barcelona 2017

Entrades per a l'Auto Retro Barcelona 2017

Del 17 al 19 de novembre de 2017 Dies 17 i 18 de 10.00 a 20.00 h - Dia 19, de 10.00 a 18.00 h Tenim a disposició de tots els nostres socis entrades per visitar la Fira Auto Retro Barcelona 2017, a un preu de 10 euros cada entrada. Els nens menors[...]
No thumbnail available

Aquest divendres, reunió mensual de socis

Benvolguts/des, Aquest divendres, 6 d'octubre, farem l'habitual reunió de socis, com cada primer divendres de mes. Ens trobem al Club a les 20.30h.[...]
Jornada Tintinaire a Sant Cugat del Vallès

Jornada Tintinaire a Sant Cugat del Vallès

El pròxim diumenge 5 de novembre tindrà lloc l'arribada a la ciutat de Sant Cugat del Vallès de Tintín amb una rua i concentració de vehicles antics, organitzada per l'Associació Catalana de Tintinaires i la col·laboració de l'Ajuntament de Sant Cugat i el grup Tot Media - Tot Sant Cugat. La[...]
No thumbnail available

La VII Trobada de Clàssics a Cal Pons queda anul·lada

La concentració de clàssics prevista pel pròxim diumenge 1 d'octubre a Cal Pons (Puig-Reig) queda anul·lada per raons organitzatives.  [...]
La 29a sortida de la secció Porsche del Clàssic, ajornada a l'11 de novembre

La 29a sortida de la secció Porsche del Clàssic, ajornada a l'11 de novembre

Per raons organitzatives, la secció Porsche del Clàssic, ha ajornat la 29a sortida, prevista per a aquest dissabte 30 de setembre a Osona i la Garrotxa i celebrar-la amb el mateix programa el proper dia 11 de novembre. Aquí teniu tota la informació per a les inscripcions.[...]
Loteria de Nadal

Loteria de Nadal

Us recordem que ja tenim a la vostra disposició participacions del sorteig de la Loteria de Nadal que tindrà lloc a Madrid el 22 de desembre de 2017. Enguany, el número escollit és el 90.234 i l’import de cada participació és, com sempre, de 6 euros. Podeu adquirir-la a les nostres oficines[...]
46è Ral·li d'Andorra Històric

46è Ral·li d'Andorra Històric

El darrer cap de setmana, 16 i 17 de setembre, tingué lloc el 46è Ral·li d'Andorra Històric amb una climatologia que va posar les coses complicades per als participants, amb pluja el dissabte i nevades el diumenge. Cal destacar la gran quantitat de participants d'aquesta edició així com la seva qualitat.[...]
Jornada de Patrimoni FEVA - Respectuosos amb el medi ambient

Jornada de Patrimoni FEVA - Respectuosos amb el medi ambient

Respectuosos amb el el medi ambient serà el lema de la pròxima reunió patrocinada per ERMEvents, organitzadors dels Salons Internacionals d'AutoRetro, per tal de defensar la lliure circulació dels vehicles històrics. Davant de les reglamentacions que alguns municipis d'Espanya estan implementant per tal d'evitar la circulació de vehicles històrics i en[...]
XVIII Fira Mercat L’Espunyola

XVIII Fira Mercat L’Espunyola

La XVIII Fira Mercat de l’Espunyola celebrada els passats dies 5 i 6 d’agost de 2017, ha tornat a superar totes les nostres expectatives.  Ha estat un dels caps de setmana més calorosos de tots els anys, però la calor no ha fet desistir al públic que ens ha visitat. Durant[...]
No thumbnail available

A l'agost no fem reunió mensual

Aquesta setmana tocaria fer trobada mensual de socis, però com altres anys, us recordem que a l'agost no se celebra la reunió del primer divendres de mes. Gaudiu del descans. Ens retrobem al setembre.[...]

Salidas

Ús de les cookies

Aquest lloc web fa ús de cookies perquè tingueu una millor experiència d’usuaris. Si continueu navegant, estareu donant el vostre consentiment per a l’acceptació de les anomenades cookies i l’acceptació de la nostra Política de cookies , cliqueu l'enllaç per a més informació.

Uso de cookies

Este sitio web utiliza cookies para que usted tenga la mejor experiencia de usuario. Si continúa navegando está dando su consentimiento para la aceptación de las mencionadas cookies y la aceptación de nuestra Política de cookies, pinche el enlace para mayor información.

ACEPTAR
Aviso de cookies